B32652A2152J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32652A2152J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 1500PF 5% 2KVDC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS