B32652A1272K189 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32652A1272K189
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 2700PF 10% 1.6KVDC RAD
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM