B32620J0272J189 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32620J0272J189
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 2700PF 5% 1KVDC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS