B32560J8123J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32560J8123J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 0.012UF 5% 630VDC 2DIP
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH