B32560J1684K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32560J1684K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 0.68UF 10% 100VDC 2DIP
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE