B32529C8153K289 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32529C8153K289
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL