B32529C3473K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32529C3473K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"