B32529C1822J289 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32529C1822J289
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 8200PF 5% 100VDC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK