B32529C0474K189 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32529C0474K189
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V