B32529C0152J189 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32529C0152J189
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 1500PF 5% 63VDC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE