B32529C0123J289 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32529C0123J289
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 0.012UF 5% 63VDC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE