B32520C3683K189 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32520C3683K189
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 0.068UF 10% 250VDC RAD
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"