B32520C3154J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32520C3154J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS