B32520C0474M189 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32520C0474M189
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 0.47UF 20% 63VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE