B32023A3473M289 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32023A3473M289
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 0.047UF 20% 300VAC RAD
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"