B32023A3224M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32023A3224M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 0.22UF 20% 1.5KVDC RAD
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE