B32021A3472M189 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32021A3472M189
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 4700PF 20% 1.5KVDC RAD
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH