B32021A3182K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32021A3182K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FILM CAP Y2 MKP 1.8 NF 10% 300VA
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"