OECS-400-CDX-1155 ECS
  • Part Number: OECS-400-CDX-1155
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC VCTCXO 40.0MHZ 2.8V SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about OECS-400-CDX-1155 ECS
    OECS-400-CDX-1155 ECS
    OECS-400-CDX-1155 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. OECS-400-CDX-1155 is described as OSC VCTCXO 40.0MHZ 2.8V SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ECS
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK