ETXO-H33CL-50.000 ECS
  • Part Number: ETXO-H33CL-50.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC TCXO 50.000MHZ 3.3V HCMOS SM
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ETXO-H33CL-50.000 ECS
    ETXO-H33CL-50.000 ECS
    ETXO-H33CL-50.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ETXO-H33CL-50.000 is described as OSC TCXO 50.000MHZ 3.3V HCMOS SM. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ECS
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM