ETXO-H33CL-100.000 ECS
  • Part Number: ETXO-H33CL-100.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC TCXO 100.000MHZ 3.3V HCMOS S
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ETXO-H33CL-100.000 ECS
    ETXO-H33CL-100.000 ECS
    ETXO-H33CL-100.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ETXO-H33CL-100.000 is described as OSC TCXO 100.000MHZ 3.3V HCMOS S. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ECS
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP