ECX-P37BN-100.000 ECS
  • Part Number: ECX-P37BN-100.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 100.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-P37BN-100.000 ECS
    ECX-P37BN-100.000 ECS
    ECX-P37BN-100.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-P37BN-100.000 is described as OSC XO 100.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE