ECX-P35BN-27.000 ECS
  • Part Number: ECX-P35BN-27.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 27.0000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-P35BN-27.000 ECS
    ECX-P35BN-27.000 ECS
    ECX-P35BN-27.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-P35BN-27.000 is described as OSC XO 27.0000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ECS
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT