ECX-P35BN-212.500 ECS
  • Part Number: ECX-P35BN-212.500
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 212.5000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-P35BN-212.500 ECS
    ECX-P35BN-212.500 ECS
    ECX-P35BN-212.500 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-P35BN-212.500 is described as OSC XO 212.5000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK