ECX-P35BN-148.3516 ECS
  • Part Number: ECX-P35BN-148.3516
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 148.3516MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-P35BN-148.3516 ECS
    ECX-P35BN-148.3516 ECS
    ECX-P35BN-148.3516 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-P35BN-148.3516 is described as OSC XO 148.3516MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED