ECX-P35BN-120.000 ECS
  • Part Number: ECX-P35BN-120.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 120.0000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-P35BN-120.000 ECS
    ECX-P35BN-120.000 ECS
    ECX-P35BN-120.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-P35BN-120.000 is described as OSC XO 120.0000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    View
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK