ECX-P35BN-12.500 ECS
  • Part Number: ECX-P35BN-12.500
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 12.5000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-P35BN-12.500 ECS
    ECX-P35BN-12.500 ECS
    ECX-P35BN-12.500 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-P35BN-12.500 is described as OSC XO 12.5000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM