ECX-P35BN-12.288 ECS
  • Part Number: ECX-P35BN-12.288
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 12.2880MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-P35BN-12.288 ECS
    ECX-P35BN-12.288 ECS
    ECX-P35BN-12.288 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-P35BN-12.288 is described as OSC XO 12.2880MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM