ECX-P25BN-25.000 ECS
  • Part Number: ECX-P25BN-25.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 25.0000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-P25BN-25.000 ECS
    ECX-P25BN-25.000 ECS
    ECX-P25BN-25.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-P25BN-25.000 is described as OSC XO 25.0000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"