ECX-P25BN-24.576 ECS
  • Part Number: ECX-P25BN-24.576
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 24.5760MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-P25BN-24.576 ECS
    ECX-P25BN-24.576 ECS
    ECX-P25BN-24.576 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-P25BN-24.576 is described as OSC XO 24.5760MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM