ECX-P25BN-24.000 ECS
  • Part Number: ECX-P25BN-24.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 24.0000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-P25BN-24.000 ECS
    ECX-P25BN-24.000 ECS
    ECX-P25BN-24.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-P25BN-24.000 is described as OSC XO 24.0000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM