ECX-P25BN-212.500 ECS
  • Part Number: ECX-P25BN-212.500
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 212.5000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-P25BN-212.500 ECS
    ECX-P25BN-212.500 ECS
    ECX-P25BN-212.500 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-P25BN-212.500 is described as OSC XO 212.5000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM