ECX-P25BN-200.000 ECS
  • Part Number: ECX-P25BN-200.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 200.0000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-P25BN-200.000 ECS
    ECX-P25BN-200.000 ECS
    ECX-P25BN-200.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-P25BN-200.000 is described as OSC XO 200.0000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ECS
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE