ECX-L37BN-212.500 ECS
  • Part Number: ECX-L37BN-212.500
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 212.5MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-L37BN-212.500 ECS
    ECX-L37BN-212.500 ECS
    ECX-L37BN-212.500 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-L37BN-212.500 is described as OSC XO 212.5MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM