ECX-L35BN-250.000 ECS
  • Part Number: ECX-L35BN-250.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-L35BN-250.000 ECS
    ECX-L35BN-250.000 ECS
    ECX-L35BN-250.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-L35BN-250.000 is described as OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1564
    View
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F