ECX-L35BN-24.576 ECS
  • Part Number: ECX-L35BN-24.576
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 24.5760MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-L35BN-24.576 ECS
    ECX-L35BN-24.576 ECS
    ECX-L35BN-24.576 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-L35BN-24.576 is described as OSC XO 24.5760MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT