ECX-L35BN-20.000 ECS
  • Part Number: ECX-L35BN-20.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 20.0000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-L35BN-20.000 ECS
    ECX-L35BN-20.000 ECS
    ECX-L35BN-20.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-L35BN-20.000 is described as OSC XO 20.0000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    View
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
    Memory Protection Devices
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG