ECX-L35BN-155.520 ECS
  • Part Number: ECX-L35BN-155.520
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 155.5200MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-L35BN-155.520 ECS
    ECX-L35BN-155.520 ECS
    ECX-L35BN-155.520 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-L35BN-155.520 is described as OSC XO 155.5200MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK