ECX-L35BN-148.500 ECS
  • Part Number: ECX-L35BN-148.500
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-L35BN-148.500 ECS
    ECX-L35BN-148.500 ECS
    ECX-L35BN-148.500 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-L35BN-148.500 is described as OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE