ECX-L35BN-148.3516 ECS
  • Part Number: ECX-L35BN-148.3516
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 148.3516MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-L35BN-148.3516 ECS
    ECX-L35BN-148.3516 ECS
    ECX-L35BN-148.3516 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-L35BN-148.3516 is described as OSC XO 148.3516MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM