ECX-L35BN-120.000 ECS
  • Part Number: ECX-L35BN-120.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 120.0000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-L35BN-120.000 ECS
    ECX-L35BN-120.000 ECS
    ECX-L35BN-120.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-L35BN-120.000 is described as OSC XO 120.0000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"