ECX-L35BN-12.800 ECS
  • Part Number: ECX-L35BN-12.800
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 12.8000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-L35BN-12.800 ECS
    ECX-L35BN-12.800 ECS
    ECX-L35BN-12.800 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-L35BN-12.800 is described as OSC XO 12.8000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED