ECX-L33BN-14.7456 ECS
  • Part Number: ECX-L33BN-14.7456
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 14.7456MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-L33BN-14.7456 ECS
    ECX-L33BN-14.7456 ECS
    ECX-L33BN-14.7456 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-L33BN-14.7456 is described as OSC XO 14.7456MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE ASSY 10 SLOT J1
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    View
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V