ECX-L33BN-10.000 ECS
  • Part Number: ECX-L33BN-10.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 10.0000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-L33BN-10.000 ECS
    ECX-L33BN-10.000 ECS
    ECX-L33BN-10.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-L33BN-10.000 is described as OSC XO 10.0000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ECS
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    View
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP