ECX-L23CM-77.760 ECS
  • Part Number: ECX-L23CM-77.760
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 77.76MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-L23CM-77.760 ECS
    ECX-L23CM-77.760 ECS
    ECX-L23CM-77.760 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-L23CM-77.760 is described as OSC XO 77.76MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"