ECX-L23CM-50.000 ECS
  • Part Number: ECX-L23CM-50.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-L23CM-50.000 ECS
    ECX-L23CM-50.000 ECS
    ECX-L23CM-50.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-L23CM-50.000 is described as OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM