ECX-L23BN-148.500 ECS
  • Part Number: ECX-L23BN-148.500
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-L23BN-148.500 ECS
    ECX-L23BN-148.500 ECS
    ECX-L23BN-148.500 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-L23BN-148.500 is described as OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB