ECX-L23BN-148.3516 ECS
  • Part Number: ECX-L23BN-148.3516
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 148.3516MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-L23BN-148.3516 ECS
    ECX-L23BN-148.3516 ECS
    ECX-L23BN-148.3516 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-L23BN-148.3516 is described as OSC XO 148.3516MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    View
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP