ECX-L23BN-12.800 ECS
  • Part Number: ECX-L23BN-12.800
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 12.8000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-L23BN-12.800 ECS
    ECX-L23BN-12.800 ECS
    ECX-L23BN-12.800 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-L23BN-12.800 is described as OSC XO 12.8000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    View
  • Manufacturer Name
    Tiny Circuits
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT