ECX-L23BN-12.000 ECS
  • Part Number: ECX-L23BN-12.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 12.0000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-L23BN-12.000 ECS
    ECX-L23BN-12.000 ECS
    ECX-L23BN-12.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-L23BN-12.000 is described as OSC XO 12.0000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"